Ste vodič VZV? Tak potom hľadáme práve Vás! Zaistené ubytovanie. Nástup Ihneď!

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Prostějov, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 - 6,3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jazda s vysoko zdvižným vozíkom, doprava materiálu z miesta na miesto.
- 12 hod. smeny (denné/nočné), krátky/dlhý týždeň; (krátky týždeň ST + ŠT, dlhý PO + UT+ PIA + SO + NE)

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: +421 944 564 619

- mzda 6,3 EUR/ hod.
- zaistené ubytovanie
- možnosť príspevku na dochádzanie (pre tých, ktorí nevyužijú ubytovanie)
- možnosť týždenných záloh po odpracovaní týždňa alebo 50 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca pre nemeckú firmu Mubea

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automotive

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽADUJEME:
- vodičské oprávnenie skup. B (aktívny vodič)
- oprávnenie na VZV (nevadí ak prepadnuté - obnovíme)
- minimálne vyučenie

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3421674  Posting date: 18.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 5,5 - 6,3 EUR/hod.