Recepční na DPP/brigáda

Prague City Golf, s.r.o.

Místo práce
K Radotínu, Praha-Lipence, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
březen 2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do golfového resortu Prague City Golf v Praze na Zbraslavi hledáme vhodné uchazeče na vedlejší pracovní poměr na pozici recepční. Hlavní náplní nabízené pozice je odbavování a každodenní komunikace s klienty.

Nabízíme:

• práci v mladém, přátelském kolektivu
• zajímavé platové ohodnocení
• benefity pro zaměstnance
• příjemné prostředí
• zaškolení v oblasti golfu

Požadujeme:

• absolutní spolehlivost
• flexibilitu
• samostatnost
• příjemné a pozitivní vystupování
• základní znalost Aj, Microsoft Exel, Microsoft Outlook
• golfové znalosti výhodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prague City Golf je inspirovaný linksovými hřišti ve Skotsku a Irsku. Na jeho podobě se podílel zkušený britský architekt Jeremy Ford, německý golfový profesionál s českými kořeny Alex Čejka a shaper přezdívaný „Leonardo da Vinci s bagrem“ Mick McShane. Najdete zde tzv. spill offs, uměle vytvořené terénní vlny, plochy s červenými písky tzv. sandy wastes i klasické linksové pot bunkers. Disponuje rozsáhlými tréninkovými plochami, jedním z největších driving range v ČR, cvičnou 19.jamkou a největším puttovacím greenem v ČR.
ID: 3597925  Posting date: 11.2.2019