Programátor CNC strojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je významným výrobcem kovových prvků a zaujímá významnou pozici na trhu v poskytování komplexních služeb ve stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor CNC strojů

Náplň práce:

• Programování CNC strojů (děrovací a ohraňovací lisy) po zaškolení
• stříhání plechů
• tváření plechů na CNC strojích
• kompletace, balení, manipulace, montáž

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Možnost práce na HPP, DPP, DPČ
• 20.000,- až 40.000,- - platové ohodnocení stanoveno na základě odvedeného výkonu úkolem, nebo hodinovou zúčtovací sazbou
• Firemní benefity
• Místo výkonu práce: Velvary

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost, která je významným výrobcem kovových prvků a zaujímá významnou pozici na trhu v poskytování komplexních služeb ve stavebnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• Praxe: není podmínkou (možnost zajištění školení Trumpf)
• Základy CAD
• Ochota pracovat na dvě směny (dle potřeby) prac.doba. 6 - 14.30 hod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2732842  Posting date: 22.9.2016