Asistentka advokátní kanceláře

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou advokátní kancelář, která působí na trh již od roku 2005 a poskytuje komplexní právní poradenství všem, kdo podnikají v ČR, a to v českém, německém a anglickém jazyce, hledáme v hodné kandidáty na pozici Asistentka advokátní kanceláře.

Náplň práce:

• Komunikace a podpora kanceláře společnosti
• Administrativní agenda
• Vyřizování telefonátů
• Vystavování faktur

Požadujeme:

• Minimálně SŠ vzdělání
• Znalost německého a ideálně anglického jazyka na komunikativního úrovni
• Dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
• Psaní desetiprstovou hmatovou metodou
• Zkušenosti s vystavováním faktur
• Spolehlivost a flexibilita

Nabízíme:

• Pestrou práci v profesionální advokátní kanceláři
• Moderní pracovní zázemí v centru Prahy
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Firemní kurzy AJ
• Pět týdnů dovolené po splnění interních podmínek
• Příspěvek na stravování a sportovní aktivity
• Účast na vzdělávacích a společenských akcích kanceláře

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2735190  Posting date: 23.9.2016