Samostatná účetní - Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním služeb vlastníkům, managementu společností a podnikatelům fyzickým osobám v oblasti zpracování ekonomických agend pro malé a střední firmy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Zadávání prvotních dokladů do software Pohoda a provádění jejich zaúčtování.
• Příprava měsíčních, případně čtvrtletních přiznání k DPH a kontrolních hlášení.
• Na konci účetního období provede účetní závěrku a daňové přiznání k daním z příjmů.
• Tvorba daňových přiznání k ostatním daním, např. silniční daně, daně z nemovitostí, daně z nabytí nemovitostí
• Pozice je podřízena hlavní účetní a daňovému poradci.

POŽADUJEME:
• Min. SŠ vzdělání
• Min. 2-3 roky praxe na obdobné pozici
• Znalosti vedení účetnictví a daňové evidence
• Orientace v jednotlivých daních
• Schopnost sestavit samostatně účetní závěrku vč. rozpisů konečných stavů účtů v rámci dokladových inventur
• Příprava podkladů pro fyzické inventury
• Zvládnutí uživatelské úrovně práce v některém ekonomickém systému a schopnost přizpůsobení se případně jinému
• Znalost práce v ekonomickém systému Pohoda (popř. Money S3 a jiné) – výhodou
• Dobrá úroveň práce s MS Excel – výhodou
• Komunikativnost, ochota se učit novým věcem, samostatnost v rámci kompetencí
• Časovou flexibilitu

NABÍZÍME:
• Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
• Práci na HPP ve stabilní české firmě
• Služební mobil i pro soukromé účely
• Důchodové připojištění
• 3 Sick Days
• Každoroční odborná školení
• Firemní benefity (např. příspěvek na dovolenou)
• Místo výkonu práce Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Společnost, která se zabývá poskytováním služeb vlastníkům, managementu společností a podnikatelům fyzickým osobám v oblasti zpracování ekonomických agend pro malé a střední firmy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2789488  Posting date: 1.11.2016