Vedoucí Technolog Divize technologická úprava vody

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje konzultační a inženýrské služby v oblastech ochrany životního prostředí a vodního hospodářství, hledáme hodného kandidáta na pozici Vedoucí Technolog Divize technologická úprava vody

Náplň práce:

- Člen řešitelského kolektivu
- Odpovědnost za realizaci projektů
- Podílení se na rozhodování o směrech výzkumných a vývojových prací
- Řídící a koordinační činnost v rámci společnosti a projektových partnerů
- Komunikace s projektovými partnery
- Zodpovědnost za řízení a provoz technologických a dávkovacích zařízení pro aplikaci činidel
- Podílení se na vývoji technologických zařízení pro aplikaci nových sanačních metod
- Konzultace a řešení požadavků u klientů
- Dozor nad realizací projektu u klientů
- Řešení dotazů klientů na i na dálku (telefonická a emailová komunikace)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Stabilní odbornou práci na HPP
- Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí
- Příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Služební vůz, notebook, mobil
- Pravidelná odborná školení
- Motivační platové bonusy – dle pracovních výkonů
- Závodní stravování
- Možnost Home office – dle domluvy
- Místo výkonu práce Mníšek pod Brdy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Poskytuje konzultační a inženýrské služby v oblastech ochrany životního prostředí a vodního hospodářství.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- VŠ vzdělání chemického nebo technického směru
- Praxe ve vedoucí funkci – výhodou
- Nutností je praxe v oboru
- Zkušenosti s procesy chemické úpravy vody
- Zkušenosti s procesy biologického čištění vod (komunální ČOV)
- AutoCAD - výhodou
- Řidičský průkaz sk. B
- AJ nebo NJ – výhodou, není však podmínkou
- MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2831642  Posting date: 3.1.2017