Obráběč kovů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou kovoobráběcí společnost, která se věnuje převážně zakázkové kusové výrobě, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obráběč kovů

Náplň práce:
• Kovoobrábění na základě výkresové dokumentace
• Provádění specializovaných operací na konvenčních nebo CNC strojích
• sebekontrola prováděných operací
• odpovědnost za kvalitu a přesnost vyrobených dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Kompletní zaškolení a zapracování
• Jistotu, prosperitu a zázemí stabilní společnosti, která je na trhu již od roku 1998
• mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a provedené práci
• 13. a 14. plat
• 5 týdnů dovolené
• nástupní bonus 20 000 Kč
• Místo výkonu práce: Jihlava

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Česká kovoobráběcí společnost, která se věnuje převážně zakázkové kusové výrobě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení v oboru obrábění kovů – výhodou
• Samostatné jednání
• Variabilita
• Čtení technické dokumentace
• Manuální zručnost
• Orientace na detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3261230  Posting date: 4.1.2018