Asistentka prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největší řetězec specializovaných prodejen se sýry a italskými specialitami v České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistentka prodeje.

Náplň práce:
• prodej kvalitních italských specialit
• poradenství zákazníkovi

Požadujeme:
• výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
• kladný vztah k prodeji a k zákazníkům
• samostatnost, zodpovědnost
• ochotu naučit se o sýrech téměř vše
• loajálnost

Nabízíme:
• finanční ohodnocení fix + jisté provize z tržeb
• stravenky, 5 týdnů dovolené, podporu výuky cizích jazyků, placené přesčasy
• výhodné volání v rámci firemní sítě i mimo ni
• naturální plnění 2,5 kg másla a 500 g sýru měsíčně
• exkurze do naší sýrárny
• kvalitní produkty, které je radost prodávat
• tým kolegů, které jejich práce baví
• příjemné, nově vybavené pracovní prostředí
• místo pracoviště: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Největší řetězec specializovaných prodejen se sýry a italskými specialitami v České republice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3415472  Posting date: 29.8.2018