Vedoucí technologie – výroba desek plošných spojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Boskovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která patří na českém trhu k předním výrobcem prototypových desek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí technologie – výroba desek plošných spojů.

NÁPLŇ:
- zajišťování a organizování technologií ve výrobě
- návrh optimální volby prostředků a materiálů pro technologické postupy
- optimalizaci procesu a tvorbu nápravných opatření
- návrh a ověřování nových postupů ve výrobě
- tvorbu technologické dokumentace
- provádění a evidenci chemických analýz
- provádění a vyhodnocování metalografických výbrusů
- vedení provozních technologů
- obsluha NS-ČOV

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- práci na hlavní pracovní poměr v moderním pracovním prostředí
- pružnou pracovní dobu
- zaškolení na novém pracovišti
- zázemí stabilní a silné společnosti s velkým potenciálem
- odpovídající platové ohodnocení
- řadu benefitů (sick days, profesní a jazykové vzdělávání, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na dopravu, aj.)
- firemní mateřská školka
- nástup ihned nebo dle domluvy
- dlouhodobou spolupráci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Společnost, která patří na českém trhu k předním výrobcem prototypových desek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- VŠ, SŠ chemického zaměření (anorganická, materiálová chemie, atd.)
- AJ na komunikativní úrovni podmínkou (slovem i písmem), NJ výhodou
- zkušenosti s chemickou technologií výhodou
- praxi v chemickém provozu vítána
- manažerské zkušenosti, vedení týmu (delegování, kontrolu, motivaci, aj.)
- zodpovědnost, samostatnost, logické a systematické uvažování
- schopnost učit se novým věcem
- aktivní a tvůrčí přístup k práci
- časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3477418  Posting date: 24.8.2018