Provozní údržbář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející společnost, zabývající se rozkladem elektrospotřebičů, hledáme nového kandidáta na pozici: Provozní údržbář.

Náplň práce:
• Preventivní údržba strojů a zařízení
• Opravy strojů
• Evidence náhradních dílů
• Kontrola a údržba vybavení
• Další související úkoly dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:
• Předchozí praxi na obdobné pozici
• Uživatelská znalost PC (MS Office)
• Časová flexibilita (3 směnný provoz)

Nabízíme:
• Motivující mzdové ohodnocení, služební telefon i k osobnímu užití
• Nadstandartní benefitní program Benefit Plus, Multisport karta bez doplatku
• Možnost využití firemních permanentek pro návštěvu sportovních a kulturních akcí
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• Stravenky ve výši 80Kč/den, svačiny a občerstvení zdarma
• Místo výkonu práce: Jihlava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která se zabývá rozkladem elektrospotřebičů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3479693  Posting date: 27.8.2018