Vedoucí výroby/ Production Manager - Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, německou společnost s výrobním zastoupením v Plzni, která je předním světovým výrobcem ořezávátek a psacích potřeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí výroby/ Production Manager - Plzeň.

Náplň práce
• Komunikace s vedením společnosti, které sídlí v Německu
• Odhad nákladů, příprava rozpočtů pro výrobu a plánování výroby
• Kontrola výroby a řešení problémů
• Organizace pracovních postupů a kontrola dodržování termínů
• Hodnocení výkonu zaměstnanců a kvality výroby
• Zajišťování údržby a nákupu nových zařízení
• Zajišťování bezpečnosti práce
• Reporting nadřízeným

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Práci na HPP ve stabilní společnosti, která působí na trhu od roku 1919
• Nástupní plat 35 – 40 000 Kč hrubého
• Standardní pracovní doba po-pá (40 hodin/týden)
• Místo výkonu práce: Plzeň

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Německá společnost s výrobním zastoupením v Plzni, která je předním světovým výrobcem ořezávátek a psacích potřeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• Zkušenosti s vedením výroby nebo vzdělání v technickém oboru (výrobní management)
• Pozice vhodná i pro absolventy techniky s minimální praxí
• Znalosti plánování rozpočtů pro výrobu
• Pokročilou znalost MS Office
• Schopnost komunikovat v němčině nebo angličtině
• Výborné organizační schopnosti
• Schopnost vést tým a rozhodovat (cca 20 zaměstnanců)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3485191  Posting date: 5.9.2018