Customer Care

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je jedním z předních evropských výrobců psacích a kreslicích potřeb, hledáme na pracovní pozici Customer Care.

Náplň práce:

• Péče o zákazníky – komunikace (mailová, telefonní)
• Práce se systémem SAP (objednávky, fakturace, EDI, ceníky)
• Komunikace s centrálou - logistika, plánování, customer service
• Kooperace s obchodním a marketingovým teamem
• Odpadové hospodářství
• Office management

Požadujeme:

• Zkušenost v zákaznickém servisu min. 2r, znalost práce s obchodními sítěmi
• Znalost systému SAP (fakturace, dobropisy, práce s EDI, ceníky)
• Aktivní znalost AJ – slovem I písmem pro denní použití
• Znalost MS Office - Excel, Word, Outlook
• Řidičský průkaz B

Osobnostní rysy:
• Zákaznický přístup – schopnost vyjít vstříc, vůle najít řešení, pečlivost
• Chuť učit se novým věcem (T-type person) – chtít porozumět vícero oborům, souhra s ostatními, touha na sobě pracovat
• Pozitivní chuť k práci
• Multitasking, zorganizovanost
• Teamový hráč
• Umět sdílet své znalosti s ostatními

Nabízíme:

• Zázemí stabilní mezinárodní firmy s dlouholetou tradicí
• Firemní kulturu založenou na respektu a cílech
• Možnost uplatnění AJ v každodenní komunikaci
• Školení CS kompetencí (SAP, sales, admin)
• Práce v menším teamu, mladý kolektiv
• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• Stravenky
• Teambuilding 1-2x ročně
• Motivační roční bonus
• Dovolená v délce 5 týdnů
• Nástup: říjen
• Místo výkonu práce: PRAHA 5

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3491922  Posting date: 22.10.2018