Technik IT zařízení Mladá Boleslav

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na systémová řešení pro zpracování dokumentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Technik IT zařízení Mladá Boleslav.

Náplň práce:
• servis a obsluha koncových zařízení - kopírky, tiskárny, multifunkční zařízení atd.
• poradenská činnost
• spolupráce s dispečinkem a obchodními složkami společnosti

Požadujeme:
• SŠ/ÚSO vzdělání elektrotechnického směru
• zkouška z vyhlášky 50/78 Sb. (§5)
• uživatelská znalost PC podmínkou
• pasivní znalost anglického jazyka
• ŘP sk. B
• znalost počítačových sítí výhodou
• komunikační schopnosti a příjemné vystupování
• zkušenosti se servisem kancelářské techniky výhodou
• ochotu pracovat v 3-směnném provozu

Nabízíme:
• motivující finanční ohodnocení
• kvartální odměny
• příspěvek na stravné
• pozice je vhodná pro absolventy
• místo výkonu práce Mladá Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která se specializuje na systémová řešení pro zpracování dokumentů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3491947  Posting date: 14.9.2018