Stavbyvedoucí – Střední Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost působící v oboru výstavby bytových a nebytových budov, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí – Střední Čechy.

Náplň práce
• Řízení svěřené stavby v souladu s požadavky smlouvy o dílo
• Samostatné vedení a kontrola zaměstnanců a subdodavatelů
• Zajištění prací v souladu s harmonogramem, stanoveným rozpočtem a BOZP
• Organizování aktivit souvisejících s výstavbou
• Vedení stavebního deníku prováděného díla
• Spolupráce s rozpočtáři, zástupci investora, stavebním dozorem, subdodavateli
• Vedení dokumentace zakázky

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
• Samostatnost, odbornost, spolehlivost, zodpovědnost
• Schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Řidičský průkaz skupiny B
• Dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme
• Perspektivní práci a zázemí prosperující české společnosti
• Práci na plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou
• Dobré finanční ohodnocení odpovídající odbornosti a schopnostem
• Možnost stálého profesního a osobního rozvoje
• Benefity: služební auto, telefon, notebook, prémiové ohodnocení
• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• Místo výkonu práce: Střední Čechy + Severní Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavební společnost působící v oboru výstavby bytových a nebytových budov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3508047  Posting date: 4.10.2018