IT System Specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zličín, Praha-Zličín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, konzultantskou IT společnost, která působí po celém světě, hledáme nového parťáka na pozici IT System Specialist.

Hledáme IT nadšence, který má chuť se neustále vzdělávat a analyzovat problémy v IT systémech. Měl bys být schopen řídit několik menších projektů najednou a mít angličtinu na komunikativní úrovni. Pokud máš navíc zkušenosti s některými z následujících technologií, může to být pro tebe velké plus:

• Windows command line a skriptování / programování
• SQL
• RESTful API
• Microsoft Azure Cloud
• Infor M3 ERP system
• IBM iSeries OS/400
• Linux
• RegEx
• XPath

V rámci své práce se budeš podílet na:
• Instalaci, údržbě a zajištění dostupnosti ERP systémů Infor M3 firemních zákazníků a dalších Infor produktů
• Vývoji a údržbě output management systému s různými variacemi výstupů (e-mail, tisk apod.)
• Tvorba a nastavení StreamServe služeb
• Nastavování StreamServe jako integrační platformy s externími nástroji
• Participaci na M3 projektech ve fázích zavádění, upgradu a migraci
• Administraci databází
• Konfiguraci Windows serveru

Můžeš očekávat:
• Práci v neustále rostoucí společnosti s mladým duchem
• Velmi zajímavé finanční ohodnocení a roční bonusy
• Školení, pracovní cesty do zahraničí
• 25 dnů dovolené, mobilní telefon, stravenky, Multisport karta
• Firemní akce – grilování, lyžování, escape room games apod.
• Možnost home-office
Pracovat budeš v moderních kancelářích na Praze 5, jejichž součástí je jídelna a posilovna. Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis na [email protected].
S námi absolvuješ krátký telefonický pohovor pro objasnění základních informací. Osobní pohovory už probíhají přímo u zaměstnavatele, kde si uděláš obrázek o tom, jak budou vypadat tvoji budoucí kolegové.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. \"O ochraně osobních údajů\" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Konzultantská IT společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3528641  Posting date: 31.10.2018