Lokální Artwork Koordinátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující kompletní servis v oblasti korektur a koordinace produktových obalů pro nadnárodní farmaceutické společnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Lokální Artwork Koordinátor.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Zpracování požadavků na změny textů do PDF souborů
• Zasílání na zpracování dále ve firemních systémech
• Následná kontrola jejich zpracování
• Hlídání si časového a úkolového plnění v rámci projektu
• 1/3: Vlastní korektury všech obalových komponentů (nádoba, vnější obal, příbalový leták)
• 1/3: Komunikace s týmem klienta (Praha + zahraniční pobočky – UK, Švýcarsko, SR, Slovinsko)
• 1/3: Administrativa (zapisování změn do přehledů, na interní síť, atd.)

POŽADUJEME:
• Velmi dobrou znalost češtiny nebo slovenštiny
• Dobrou znalost komunikativní angličtiny
• Předchozí zkušenost z projektového řízení - výhodou
• Komunikativnost
• Ochotu přijmout interní procesy klienta
• Ochotu učit se novým věcem
• Tvořivost = schopnost řešit procesní problémy ad-hoc, zeptat se, vymyslet řešení sám nebo s pomocí kolegů/nadřízených
• Pečlivost, zodpovědnost a trpělivost

NABÍZÍME:
• Zodpovědnou a kreativní práci na částečný úvazek
• Práci na projektech pro globální mezinárodní společnost
• Oproti rušné a stresující centrále našeho klienta tady klidné až rodinné prostředí
• Zajímavé platové ohodnocení
• Elektronická karta na stravenky (plné hrazení)
• Příspěvek na volnočasové aktivity
• V případě potřeby možnost práce i z domova – dle domluvy (nemoc dítěte, nemoc příbuzného, atd.)
• Proplácení případných přesčasů
• Bonus při větším pracovním náporu – individuálně
• Nástup: možný ihned
• Pracoviště: Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

společnost poskytující kompletní servis v oblasti korektur a koordinace produktových obalů pro nadnárodní farmaceutické společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3528690  Posting date: 31.10.2018