Servisní technik – skladník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Vestec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Servisní technik – skladník.

Náplň práce:
• zodpovědnost za správný chod skladu
• příjem a výdej zboží
• opatření výrobků českými návody a popisy
• skladová evidence zboží
• drobné servisní práce našich produktů (po zaškolení)

Požadujeme:
• SOÚ nebo SŠ technického směru je výhodou, ale ne podmínkou
• manuální zručnost
• snahu se učit novým věcem
• smysl pro zodpovědnost
• praxe práce ve skladu je výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme:
• zajímavou a různorodou práci ve stabilní firmě s více jak dvacetiletou působností na českém trhu
• malý kolektiv
• stravenky v hodnotě 105 Kč
• možnost nákupu firemních produktů za zaměstnanecké ceny
• pravidelná školení
• jednosměnný provoz, po-pá, v pátek do 15:00
• nástupní plat 25.000 Kč, po zkušební době 27.000 Kč
• pracoviště - Vestec - Praha-západ

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Světový výrobce mechanického zabezpečení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3530320  Posting date: 3.11.2018