Obchodně technický zástupce - oblast Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s významným postavením na trhu v oblasti tepelné a chladící techniky, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Obchodně technický zástupce pro Moravu.

Společnost nabízí kompletní portfolio výrobků pro oblast ochrany tepelné a chladící techniky (teplonosné kapaliny, inhibitory pro ochranu topných systémů, čistící kapaliny pro nové i provozované systémy) a stejně tak pro své klienty zajišťuje i odborný servis a školení ohledně údržby a čištění systémů.

Momentálně hledáme nového kolegu do obchodního týmu s praxí na obchodní pozici nebo odborného technika.

Náplň práce:
• Vyhledávání nových zákazníků, budování vztahů se stávajícími obchodními partnery a rozšiřování obchodních příležitostí
• Prodej standardních výrobků a řešení a poskytování technického poradenství ve svěřeném regionu
• Účast na plánování a realizaci obchodní strategie v návaznosti na požadavky centrální organizace a místních podmínek trhu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického zaměření
• Praxe na pozici obchodního zástupce nebo odborného technika
• Schopnost samostatné práce i práce v týmu
• Časovou flexibilitu a proaktivní přístup
• Ochotu cestovat v rámci ČR
• Uživatelskou znalost na PC
• Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
• Práce ve stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
• Práce na HPP
• Školení a možnosti dalšího rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení (fix + neomezené bonusy)
• Notebook, mobil, služební vůz (i k soukromému užití)
• Klouzavá pracovní doba
• Nástup možný ihned nebo dohodou
• Kanceláře: Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost s významným postavením na trhu v oblasti tepelné a chladící techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3547817  Posting date: 26.11.2018