Referent/ka orgánu sociálně - právní ochrany dětí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Slaný

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/ka orgánu sociálně - právní ochrany dětí

Náplň práce:

Kompletní výkon přenesené působnosti na úseku agendy sociálně - právní ochrany dětí podle zákona č.359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, na území obce s rozšířenou působností.

Požadavky na nabízenou pozici:

  • odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů
  • orientace v zákonech č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů; č. 89/2012 Sb., občanský zákoník; č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů
  • zvláštní odborná způsobilost na úseku sociálně právní ochrany dětí výhodou
  • psychická odolnost vůči zátěži a stresu
  • praxe v sociální oblasti zejména při výkonu SPOD výhodou
  • místní znalost sociální sítě výhodou
  • samostatná organizace práce
  • dobré komunikační schopnosti, odpovědnost, schopnost se rozhodnout
  • ochota k dalšímu vzdělávání
  • dobrá znalost práce na PC (minimálně Word, Excel, Outlook, Internet)
  • řidičský průkaz skupiny B a ochota doplnit si referentské zkoušky výhodou, ne podmínkou
  • způsobilost k právním úkonům
  • morální a trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • možnost využití poukázek Tiket Benefits na sportovní, kulturní, zdravotní a společenské aktivity
  • zázemí otevřeného a klientsky orientovaného úřadu
  • příspěvek na rekreaci nezaopatřených dětí zaměstnanců
  • možnost využití celé řady akreditovaných odborných kurzů a školení
  • bezplatné periodické lékařské prohlídky
  • příspěvek na životní pojištění
  • možnost využití podnikového rekreačního zařízení
  • místo výkonu práce: Slaný

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3569297  Posting date: 3.1.2019  The job comes from another website or source.