Vývojář Web

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je významným dodavatelem informačních systémů pro lékárny na českém trhu a zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro všechny typy lékáren, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vývojář Web.

Náplň práce:

  • analýza a programování zákaznických úprav v informačních systémech (Oracle, MySQL, MS SQL, PHP, Javascript, Sencha)

Požadujeme:

  • znalost PHP, Javascript
  • znalost MySQL,
  • český jazyk - komunikativní úroveň
  • anglický jazyk - pasivní úroveň (orientace v textech a odborné literatuře)
  • schopnost pracovat v týmu

Výhodou:

  • zkušenosti z lékárenského prostředí
  • zkušenosti s vývojem ve frameworku Sencha Ext JS
  • zkušenosti v práci s Oracle jak užití SQL tak PL/SQL

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí silné, stabilní a nadnárodní společnosti s předním postavením na trhu lékárenského IT
  • 5 týdnů dovolené
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému ...)
  • firemní a týmové akce
  • příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování
  • závodní stravování
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • místo výkonu práce: Praha 10 – Hostivař

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nesplňují výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3597604  Posting date: 11.3.2019  The job comes from another website or source.