Asistent/ka prodeje – Praha - Modletice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Modletice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat pro Českou republiku, dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Asistent/ka prodeje – Praha - Modletice.

Popis práce:

  • Aktualizace databáze zákazníků v systému
  • Vytváření a udržování vztahů se stávajícími zákazníky z přidělené databáze
  • Sjednávání obchodních schůzek pro prodejní tým
  • Administrativní podpora jednotlivých obchodních případů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Chuť pracovat v technickém oboru
  • Dobrá znalost práce s Microsoft Office
  • Znalost AJ - výhodou
  • Komunikativní, proaktivní osobnost

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na stravování, kafetérie, firemní akce
  • 1.pracovní smlouva na dobu určitou v délce 1 roku
  • Místo výkonu práce Praha – Modletice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3597613  Posting date: 11.3.2019  The job comes from another website or source.