Specialista HelpDesk

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá vývojem software a hardware pro gastronomii, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista HelpDesk.

Pozice je vhodná i pro méně zkušené kandidáty.

Náplň práce:

  • Konzultace stavu software a hardware u zákazníků firmy
  • Implementace software a hardware u nových zákazníků
  • Školení zákazníků
  • Analýza problémů software předání programátorům
  • Testování oprav nebo nových vlastností software
  • Práce s interními softwarovými produkty (evidence zakázek, faktur a zákazníků)
  • Práce s kancelářskými programy Microsoft Office

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání - IT zaměření výhodou
  • Praxe: zkušenosti s obecným IT, zkušenosti s implementací software u zákazníka výhodou
  • Jazyky: AJ pasivně
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci na HPP v menším pohodovém kolektivu
  • Benefity (mobil, PC, stravenky, sickdays, možnost homeoffice)
  • Školení – interní i externí
  • Profesní růst
  • Místo výkonu práce: Praha 3 - Žižkov - s možností pracovních cest po ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3600694  Posting date: 14.2.2019  The job comes from another website or source.