Obchodní zástupce ve zdravotnictví

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poradenstvím a prodejem pomůcek a vybavení v oblasti zdokonalování péče a zvyšování kvality lidí trpících sníženou pohyblivostí, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodní zástupce.

Náplň práce:

  • Podpora výrobků na nemocničním trhu
  • Vedení prezentací na téma produktů
  • Přímé předvádění výrobků
  • Příprava nabídek
  • Budování a udržování vztahů se zákazníky
  • Vyřizování stížností zákazníků, poskytování vhodného řešení a alternativy, které nabídne řešení
  • Přímá komunikace s personálem nemocnic (lékaři, zdravotní sestry, vedení nemocnic)
  • Vedení záznamů o interakcích se zákazníky
  • Plánování a stanovení krátkodobých/dlouhodobých cílů
  • Reporting

Požadujeme:

  • 3-5 leté zkušenosti se zákaznickou podporou v oblasti zdravotnictví a zdravotních prostředků
  • Znalost trhu nemocnic
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – máme kolegy i v zahraničí
  • Silné schopnosti telefonického kontaktu a aktivní poslech (se zaměřením na zákazníka)
  • Pozitivní přístup ke klientům
  • Znalost práce na PC, MS Excel, PowerPoint
  • Aktivní přístup k řešení problémů a týmového ducha
  • Řidičský průkaz B
  • Schopnost empatie a umění naslouchat, cílevědomost, samostatnost, vytrvalost, flexibilitu
  • Schopnost plánování, stanovení cílů, dotahování věcí do konce
  • Pozitivní myšlení, optimismus, profesionální vystupování
  • Umět se poučit z vlastních chyb, umět se rozhodnout

Nabízíme:

  • Férové a odpovídající finanční ohodnocení, odpovídající Vašim zkušenostem
  • Možnost získat spoustu nových znalostí a dovedností
  • Firemní auto, notebook, telefon
  • Pracoviště v blízkosti MHD, dobrý kolektiv, možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • Systém firemního vzdělávání a účast na odborných školeních a konferencích,
  • Místo výkonu práce: Praha 2 - Nusle

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3603164  Posting date: 19.3.2019  The job comes from another website or source.