Obchodník - úklidové a bezpečnostní služby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, silnou českou společnost zaměřenou na bezpečnostní a úklidový servis působící po celé České republice, hledáme schopné uchazeče na pozici Obchodníka.

Požadavky na uchazeče:

  • předchozí obchodní praxe ve službách (nejlépe úklidových, bezpečnostních)
  • prokazatelné obchodnické výsledky z předchozího působení
  • znalost aktivní akvizice, marketingu - vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu
  • schopnost zpracovávat a přetvářet obchodní smlouvu
  • praxe v tvoření obchodních nabídek a kalkulací - podmínkou
  • komunikativní osobnost
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • aktivní řidič, ochota často cestovat
  • čistý trestní rejstřík
  • silná osobnost, dynamický obchodník s invencí a chutí stát se klíčovou postavou týmu

Náplň práce:

  • akvizice i péče o zákazníky ve svěřeném regionu
  • cestování za zákazníky
  • vytváření cenových nabídek a kalkulací
  • prezentace služeb

Nabízíme:

  • spolupráci na ŽL
  • auto, mobil, notebook - k dispozici
  • homeoffice
  • zázemí silné české společnosti s celorepublikovým působením
  • zajímavou práci a k tomu atraktivní motivační systém s fixní složkou závislou na Vašich schopnostech a zkušenostech
  • možnost stát se strategickým prvkem vrcholového managementu ve svěřeném regionu se širokou pravomocí a také odpovědností
  • místo výkonu práce v rámci celé ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3603951  Posting date: 19.3.2019  The job comes from another website or source.