Servisní technik zdvihacích zařízení – strojní nebo elektro

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou jeřábů a zdvihací techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik zdvihacích zařízení – strojní nebo elektro.

Náplň práce

  • prohlídky, revize, servis, údržba a montáže procesních jeřábů a zdvihacích mechanizmů (ne stavebních a automobilových jeřábů, výtahů a plošin)
  • zajišťování servisu po celé ČR (1-2 denní výjezdy, výjimečně více dní)
  • vypisování pracovních listů a inspekčních protokolů
  • práce s interním informačním systémem
  • práce s jistícími prostředky při práci ve výškách
  • komunikace s klientem

Požadujeme

  • SŠ nebo vyučení ve strojním nebo elektro oboru
  • praxi v montážích nebo servisu strojních nebo elektro zařízení
  • zkušenost s pracemi nebo pobytem ve výškách - podmínkou, lékařské potvrzení o způsobilosti – výhodou
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC (Office, internet)
  • praxi v servise zdvíhacích zařízení (jeřáby, výtahy) – velkou výhodou
  • znalost problematiky zdvíhací techniky - výhodou
  • svářečský průkaz, oprávnění pro VZV a zdvihací plošiny – výhodou
  • znalost konstrukčních a projektových IS (Autocad, Solidworks a pod.) – výhodou
  • znalost dálkových měřících technik - výhodou
  • znalost práce s geodetickými měřicími přístroji – výhodou
  • časová flexibilita
  • samostatnost, přesnost, důkladnost, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme

  • zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní, rostoucí firmě
  • odpovídající finanční ohodnocení (fix + os. hodnocení + přesčasy + bonusy dle zisku firmy)
  • služební telefon, závodní stravování a příspěvek na stravování
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • neustálý odborný růst, profesní, kvalifikační a finanční postup
  • moderní čisté pracoviště
  • krytí nákladů spojených s výjezdy (diety, phm)
  • plně hrazené školení v zahraničí
  • firemní akce pro zaměstnance
  • k dispozici spol. místnost a fitness v zázemí firmy
  • nástup dohodou, ihned – výhodou
  • sídlo společnosti: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3606809  Posting date: 22.2.2019  The job comes from another website or source.