Pracovnice/Pracovník skladu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem průmyslových komponentů západoevropské produkce, hledáme vhodného kandidáty na pozici Pracovnice/Pracovník skladu.

Náplň práce:

  • Kontrola zboží přijímaného a vydávaného ze skladu dle dodacích listů a dalších doprovázejících dokumentů
  • Chystání zboží k přepravě k zákazníkům (vychystání ze skladu, balení, expedice)
  • Chystání zboží zákazníkům pro osobní odběr
  • Kontrola označení zboží v průběhu jeho skladování
  • Spolupráce s oddělením nákupu/prodeje (např. reklamace, vratky…)
  • Zadávání balíků pro expedici do počítače
  • Ukládaní skladových zásob podle zavedeného systému
  • Obsluha a údržba VZV
  • Spolupráce na inventurách
  • Stěhování skladů

Požadujeme:

  • Vzdělání - min. vyučená/ý
  • Znalost práce na PC
  • Praxe ve skladu - výhodou
  • Technické znalosti - výhodou
  • Praxe v průmyslové výrobě - výhodou
  • Zkušenosti s manipulací s ručním VZV - výhodou
  • Bezúhonnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní české firmě
  • Dlouhodobý pracovní poměr
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příplatek za pracovní morálku a aktivitu
  • Měsíční bonus dle zisků firmy
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned
  • Pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3615557  Posting date: 6.3.2019  The job comes from another website or source.