Stavbyvedoucí pro Pardubický kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Pardubice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je komplexním dodavatelem v oblasti dopravního stavitelství, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Stavbyvedoucí.

Co bude Vaší náplní práce?

  • odpovědnost za plnění plánu ve svěřeném úseku
  • přímé vedení podřízených
  • úzká spolupráce (koordinace prací) s jednotlivými úseky společnosti
  • personální odpovědnost, plánování směn
  • odpovědnost za efektivní využívání zdrojů a dodržování technologických postupů
  • zajištění bezpečnosti na pracovištích

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením lidí
  • dynamická osobnost
  • aktivní a maximálně zodpovědný přístup k práci
  • vyjednávací schopnosti, komunikativnost, výborné organizační schopnosti, samostatnost a flexibilitu
  • odolnost vůči stresu
  • schopnost týmové práce
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme?

  • platové podmínky 35 000 až 50 000,- Kč (v závislosti na zkušenostech)
  • zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti
  • přátelské pracovní prostředí
  • možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí
  • příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji
  • služební auto
  • notebook, mobilní telefon
  • odměny, další benefity při dosažení cílů
  • lokalita pracoviště: Pardubický kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3632084  Posting date: 29.3.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc35000 Kč/měsíc