Servisní technik PZTS, CCTV, EPS středisko Praha, Sev. Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí zabezpečovací technologie, poskytuje jejich kompletní dodávky a jejich následný servis, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik PZTS, CCTV, EPS středisko Praha, Sev. Čechy.

Jste servisní technik zabezpečovacích zařízení, kamerových systémů nebo požární signalizace z Prahy / Severní Čechy nebo z okolí? Chcete poznat moderní firmu nebo i změnit současné zaměstnání a mít možnost zajímavého růstu a technického rozvoje u nových technologií? Chcete více cestovat a nejen po České republice? Hledáte přátelský kolektiv s týmovým duchem? V tomto případě jste na správném místě a očekáváme Vaši rychlou reakci.

Náplň práce:

  • servisní zásahy u zákazníka dle servisních smluv a pokynů nadřízeného
  • technická pomoc při realizaci nových zakázek (programování výše zmíněných systémů)
  • komunikace se zákazníkem (udržování nadstandardních vztahů se zákazníky)
  • pohotovost na telefonu (dle domluvy s kolegy)
  • práce v kanceláři (dokončování servisních zásahů a výkaz práce)
  • úzká spolupráce v rámci divize a firmy

Požadujeme:

  • SOU elektro je podmínkou
  • min. 3 roky praxe v oblasti slaboproudu – především zabezpečovací, požární a kamerové systémy
  • zkušenost s poplachovým zabezpečovacím a tísňovým systémem, elektronickou požární signalizací, uzavřeným televizním okruhem, přístupovými a docházkovými systémy
  • zkušenost s ústřednami PZTS (EZS) a EPS
  • zkušenost se softwarem pro komunikaci s jednotlivými typy ústředen PZTS (EZS) a EPS
  • vyhláška č. 50/1978 – min. § 6
  • MS Office, Outlook, Internet
  • AJ - porozumění technickému manuálu
  • ŘP skupiny B (práce obnáší velmi časté řízení vozu)
  • časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Výhodou bude:

  • vyhláška č. 50/1978 - § 9
  • bydliště Praha/Severní Čechy nebo blízké okolí
  • zkušenosti s grafickými nadstavbami (C4, Alvis, Winmag)
  • zájem se učit a rozvíjet se profesně

Nabízíme:

  • zaměstnání na trvalý pracovní poměr ve stabilní české společnosti
  • samostatnou odpovědnou práci v malém kolektivu, možnost profesního růstu
  • pravidelné firemní akce a teambuilding
  • zajímavé mzdové podmínky odpovídající náročnosti práce a rozvoji pracovníka, mimořádné odměny za dobře odvedenou práci, odměny za držení mobilní pohotovosti, cestovní náhrady.
  • obchodní provize v případě zprostředkování nových zakázek
  • pracovní prostředky: notebook, mobilní telefon, služební automobil, profesionální nářadí k výkonu práce
  • benefity: odborné vzdělávání, kurzy Anglického jazyka, SICK-TIME, SIM-karta, služební automobil i služební mobil k soukromým účelům, hrazené cesty do zaměstnání, příspěvek na stravné, nápoje zdarma, slevy na firemní produkty a služby aj.
  • místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3632085  Posting date: 29.3.2019  The job comes from another website or source.