Pracovník výroby - radiochemik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Husinec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a výrobou radiofarmak, hledáme kolegu na pozici Pracovníka výroby - radiochemika

Co Vás na této pozici čeká?

  • Samostatná výroba radiofarmaceutických léčivých přípravků
  • Práce v laboratořích v režimu Správné výrobní praxe
  • Práce s radionuklidy
  • Podíl na vývoji nových výrobních postupů

Co Vám za to nabízíme?

  • Mzdové ohodnocení 40 000 Kč
  • 36 hodinový pracovní týden
  • Práci na plný či zkrácený úvazek, flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • 6 týdnů dovolené,
  • Dotované stravenky, možnost závodního stravování
  • Možnost využít specifických odborných kurzů
  • Práci v profesionálním prostředí a možnost rozvoje v týmu odborníků
  • Výbornou dopravní dostupnost z Prahy i z Kralup nad Vltavou – vlak, autobus
  • Místo výkonu práce: Husince - Řeže

Potřebujeme, aby jste splňoval/a:

  • Úplné střední vzdělání technického/chemického směru – výhodou
  • Vhodné i pro studenty a absolventy VŠ
  • Základní znalost výpočetní techniky (MS Office - MS Excel, MS Word)
  • Zodpovědnost, samostatnost a odolnost proti stresu podmínkou
  • Vzhledem k občasné manipulaci s přepravními boxy (hmotnost až 25 kg) pozice vhodnější pro muže

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3636471  Posting date: 4.4.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc35000 Kč/měsíc