Operátor harvestoru

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, lesní společnost, hledáme: Operátora harvestoru

Požadujeme:

  • prokazatelnou praxi (min.1 rok) na těžebních lesních strojích typu harvestor
  • ochota pracovat 6x týdně – 12 hodin denně (předpoklad těžby 4000 m3/měsíc)

Náplň práce:

  • práce s lesním strojem harvestor po celou pracovní dobu (pravidelný servis zajištěn)

Nabízíme:

  • možnost práce na IČO i HPP, nadstandardní platové podmínky
  • zázemí stabilní společností
  • zajištěna dlouhodobá práce v regionu Vysočina (převážně lokalita Třešť)
  • osobní automobil (dodávka či pick-up) k přepravě na místo zajištěna, auto plně k dispozici i k soukromým účelům

Bližší informace na čísle: 606 839 360

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3639060  Posting date: 8.4.2019  The job comes from another website or source.