Systémový Tester

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který působí v oboru IT, hledáme vhodného uchazeče, který má již řadu zkušeností, znalostí a chce se učit nové věci, nechce zůstat na místě a jednotvárnost není jeho motto.

Náplň práce:

  • Testování/vývoj automatizovaných testů
  • Testování REST a SOAP API
  • Výběr testovacích nástrojů
  • Odpovědnost za vedení testování nefunkčních procesů a tvorbu jejich testovacích strategií
  • Tvorba a správa automatizovaných testů
  • Podílení se na snižování rizik již od prvních fází produktů
  • Spolupráce s vývojovým oddělením
  • Dokumentace chyb a tvorba reportů

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • AJ na úrovni B1
  • Alespoň 1 rok zkušeností s nefunkčním testováním a chuť se tímto směrem orientovat
  • Zkušenost se SOAP, REST API
  • Přehled o testovacích nástrojích pro automatické testování a nefunkční testování
  • Výhodou znalost SQL a zkušenost s databází MsSQL nebo Oracle
  • Základní schopnost orientace a čtení v kódu

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Pozice vhodná i pro absolventy
  • Služební notebook
  • Možnost částečného home-office
  • Smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možným prodloužením na dobu neurčitou
  • Platové ohodnocení: 30.000 – 45.000,- Kč brutto měsíčně + 13. plat, Kvartální bonusy
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Michle / Kačerov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3645509  Posting date: 16.4.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc