Strojník/mechanik dieselových motorů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se provozováním pravidelných vyhlídkových plaveb a přívozů na Vltavě, hledáme vhodné uchazeče na pozici Strojník / Mechanik dieselových motorů.

Náplň práce:

  • údržba a opravy dieselových motorů lodí
  • běžné údržbářské práce a opravy pracovních nástrojů a zařízení
  • elektrikářské práce – drobné úpravy, údržba
  • zámečnické práce

Požadujeme:

  • zkušenost s údržbou a opravami motorů (intenzivní – obor zemědělské stroje, autodoprava)
  • manuální zručnost, technické a analytické myšlení
  • ŘP sk. B
  • výhodou osvědčení o způsobilosti podle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • výhodou průkaz VMP/VRP nebo kapitán C pro plavbu v ČR
  • dobré komunikační dovednosti a schopnosti vést tým
  • ochota, pracovitost, pečlivost, časová flexibilita, poctivost

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • práce na plný úvazek (pracovní smlouva)
  • prohloubení kvalifikace
  • vstřícnost při plánování celodenních směn dle požadavků zaměstnanců
  • motivující platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností od 30.000 Kč hrubého na měsíc
  • firemní benefity (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, Multisport karta, volné lodní lístky)
  • pestrou, nerutinní pracovní náplň v přátelském kolektivu a netradičním prostředí na Vltavě
  • místo výkonu práce: Praha

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3645510  Posting date: 16.4.2019  The job comes from another website or source.