Mzdová/ý účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, kreativní, dynamickou poradenskou a účetní společnost, která nalézá individuální řešení a poskytuje kompletní účetní služby, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mzdová/ý účetní.

Hledáme do našeho týmu posily, které uvítají inovativní přístup ke zpracování mezd a záleží jim na výsledku odvedené práce a zájmu klienta.

Hledáme uchazeče na plný i částečný úvazek. Upřednostňujeme spolupráci na pracovní poměr.

Náplň práce:

  • kompletní vedení a kontrola mzdové agendy
  • zpracování časových a osobních dat zaměstnanců ve mzdových systémech
  • zpracování složek odměn různých skupin zaměstnanců podle stanovených pokynů a postupů
  • zpracování a správa exekucí
  • zajištění komunikace s oprávněnými institucemi
  • příprava podkladů pro kontroly
  • optimalizace účetních systémů a procesů
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • znalost pracovněprávní a mzdové legislativy
  • organizační dovednosti na vysoké úrovni
  • zodpovědnost, pečlivost a orientaci na detail, přesnost
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost
  • znalost účetního programu Pohoda a především Pamica, znalost Varia výhodou

Nabízíme:

  • prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci
  • různorodou a časově flexibilní práci
  • motivační systém finančního ohodnocení
  • mladý a přátelský pracovní kolektiv
  • prostor pro seberealizaci a osobní růst
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Praha 8 – Karlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3653331  Posting date: 26.5.2019  The job comes from another website or source.