Key Account Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsíc50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti výroby a prodeje hraček, hledáme vhodného kandidáta s kreativním přístupem a chutí věnovat se pracovním projektům i svému osobnímu růstu na pozici Key Account Manager.

Náplň práce:

  • obchodování/odborné poradenství a péče o stávajícími zákazníky v České republice a na Slovensku
  • návštěva a zajištění prezentace značky na významných maloobchodních prodejnách v České republice a na Slovensku
  • rozvíjení a hledání obchodních příležitostí u stávajících i nových zákazníků
  • určování si vhodné obchodní strategie s cílem dosahování plánovaných obratů
  • zpracování nabídek, domluva obchodních podmínek
  • každodenní kontakt s obchodními partnery (osobní, telefonický, e-mailový), osobní přístup
  • sledování vývoje, trendů, novinek, účast na implementaci trade marketinkových aktivit
  • úzká spolupráce s merchandisingovou agenturou
  • analýzy prodejů
  • zpracování reportů

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou/vysokoškolské
  • praxe na podobné obchodní pozici min. 2 roky
  • komunikativní AJ (povinně – každodenní mluvená i písemná komunikace)
  • analytické schopnosti
  • výborný všeobecný přehled a povědomí o hračkářském trhu (výhodou)
  • obchodní uvažování
  • ochotu cestovat/flexibilitu
  • počítačové znalosti: Microsoft Windows, Excel, Power Point - pokročilý

Nabízíme:

  • zajímavá práce v prosperující společnosti
  • práce na HPP, plný úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení – fix 60 – 80 000 + roční bonus
  • služební vozidlo k pracovním i soukromým cestám
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na stravování
  • kurzy AJ
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny home office
  • 5 sick days
  • místo výkonu práce: Praha - Florenc, působnost po celé ČR i Slovensku

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3653547  Posting date: 26.4.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 50 000 - 80 000 Kč/měsíc50000 Kč/měsíc