Administrativní pracovnice Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu v oblasti financí, poskytující spotřebitelské půjčky, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Administrativní pracovník/ce.

Pracovní náplň:

  • podpora obchodního oddělení (manažerů i obchodních zástupců)
  • spravování agendy obchodních zástupců v interním systému
  • zpracování dotazů/požadavků zákazníků
  • vydávání a přijímání zálohy a vedení související evidence hotovostních plateb
  • spravování účtu zákazníka v interním systému – zadávání a kontrola peněžních transakcí a aktualizace kontaktních údajů
  • příprava podkladů pro reporting
  • administrace smluv - kontrola, psaní, třídění, archivace a tisk dokumentů

Požadavky:

  • zkušenosti s administrativou (alespoň brigádně), zájem o kancelářskou práci
  • komunikativnost a schopnost jednat na úrovni ve všech situacích
  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
  • uživatelská znalost PC (MS Office – Word, Excel)
  • pečlivost, spolehlivost
  • anglický jazyk – výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • možnost být součástí přátelského a otevřeného týmu, kde kolegové rádi pomohou s důkladným zaškolením a kde si všichni „tykají“
  • fond pracovní doby zkrácen na 37,5 hodin týdně a tím pádem kratší pátky.
  • benefitní systém Cafeterie a další benefity jako: stravenky, 25 dnů dovolené, 2 dny Sick Days, čaj a kávu na pracovišti a spousta dalšího
  • místo výkonu práce: Praha 10

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3667541  Posting date: 14.5.2019  The job comes from another website or source.