Samostatný/á finanční účetní - Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá kompletním vedením účetních, daňových a mzdových agend firem, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Samostatný/á finanční účetní – Brno.

Pracovní náplň:

  • vedení účetnictví v souladu s českými účetními předpisy (mimo mezd)

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • komplexní orientaci v účetní a daňové problematice
  • praxi na obdobné pozici - výhodou
  • vynikající znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, účetní systémy)
  • řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • znalost AJ/NJ - výhodou
  • orientace v účetním systému POHODA - výhodou

Co nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci na HPP ve stabilní české společnosti s více než 20 – letou působností v oboru.
  • platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • možnost dalšího odborného rozvoje
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • možnost homeoffice – dle domluvy
  • příjemné pracovní prostředí
  • řadu firemních benefitů
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup ihned nebo dohodou
  • pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3711582  Posting date: 8.7.2019  The job comes from another website or source.