Účetní a administrativní asistent

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby účetního a daňového poradenství s 25 letou tradicí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní a administrativní asistent.

Náplň práce:

  • roztřídění, příprava a zaúčtování základních účetních dokladů
  • evidence došlé a odeslané pošty
  • příprava pošty k odeslání a předání na poštu
  • kopírování a skenování dokumentů dle zadání
  • odesílání vystavených faktur dle pokynů – poštou, e-mailem
  • kompletace složek pro klienty, excelové tabulky, dopisy, vedení klientských spisů
  • zvedání a přepojování telefonů, uvádění návštěv
  • zajišťování ověřovacích doložek na listinách, výpisů z veřejných rejstříků a registrů
  • pochůzky v rámci úřadů, klientů, nákupů apod.
  • zajišťování distribuce a přebírání zásilek zasílaných kurýrní službou
  • další činnosti administrativního a organizačního charakteru dle zadání konzultantů, nadřízených zaměstnanců a jednatelů
  • zajišťování provozu pro zaměstnavatele – stav kancelářských a provozních potřeb a zásob v kuchyňkách

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, vhodné i pro absolventy
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost účetních a daňových předpisů výhodou
  • orientace v podnikatelském prostředí výhodou
  • dobrá znalost MS Office
  • znalost AJ výhodou
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita, aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů a práci
  • smysl pro týmovou práci
  • zájem o obor účetnictví a daní

Nabízíme:

  • práce na HPP v malém kolektivu cca 20 lidí
  • odpovídající finanční ohodnocení + výkonové odměny
  • benefity: občerstvení na pracovišti (káva, nápoje), příspěvky na dovolenou dle pracovních výsledků, příspěvky na kulturu a sport, stravenky, kurzy angličtiny na pracovišti
  • odpovídající zaškolení a podporu týmu
  • přátelský kolektiv
  • uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání
  • místo výkonu práce – Praha 2 – Vinohrady

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3724777  Posting date: 25.7.2019  The job comes from another website or source.