Směnový technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Veselí nad Lužnicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící do nadnárodní skupiny a působící v potravinářském průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Směnového technika.

Náplň práce:

  • samostatně provádí opravy a údržby automatizovaných technologických zařízení
  • dodržuje harmonogram preventivní údržby
  • identifikuje a řeší poruchy na strojním zařízení
  • je zodpovědný za fungování linky a kvalitu výrobků

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického či potravinářského zaměření
  • směny, 1 – 2 roky praxe v oboru
  • zkušenosti s podobnou prací ve výrobním závodě výhodou
  • kladný vztah k manuální práci
  • ochota pracovat na směny
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost a schopnost samostatného rozhodování
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • práce na HPP
  • podílení se na výrobě vod a limonád pro největší řetězce v ČR i zahraničí
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • dvanáctihodinové směny
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3733364  Posting date: 6.8.2019  The job comes from another website or source.