Pracovník na prodejně – odbyt

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se dodávkou a servisem čerpací techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Pracovník na prodejně – odbyt.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Přijímání zákazníků na prodejně
  • Konzultace jejich potřeb, technické poradenství
  • Prezentace řešení a produktů
  • Samotný prodej produktů
  • Fakturace
  • Telefonické poradenství v rámci prodejny

POŽADUJEME:

  • Min. vyučen v technickém oboru - elektro, instalatér - topenář a pod.
  • Praxi na obdobné pozici v technickém oboru - výhodou
  • Praxi v oboru čerpadel, čerpací techniky – velkou výhodou
  • Odvahu mluvit se zákazníky osobně i telefonicky a schopnost nabízet a prodávat
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Uživatelskou znalost práce s počítačem

NABÍZÍME:

  • Samostatnou práci na HPP ve stabilní české společnosti s 28 – letou tradicí na trhu
  • Platové ohodnocení dle schopností a zkušeností
  • 13. plat – dle zisků společnosti
  • Kompletní zaškolení a podporu kolegů
  • Moderní pracoviště a přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Hodinovou přestávku na oběd
  • 3 dny sick day
  • Parkování u firmy na vlastním parkovišti
  • Místo pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3735160  Posting date: 8.8.2019  The job comes from another website or source.