Elektrotechnik/Programátor PLC

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, inženýrskou organizaci specializovanou na projektovou a konstrukční činnost v cihlářském oboru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektrotechnik/Programátor PLC.

Náplň práce:

  • Činnosti ve výrobě – dohled nad zapojením elektroinstalací a sestavováním technologických celků, kontrola funkčnosti, úpravy
  • Činnosti na montážích u klientů v ČR nebo zahraničí – dohled nad zapojením, oživením, a implementací technologických celků
  • Nastavení, případně programování technologických celků

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, v oboru elektro – výhodou
  • Praxi v oblasti silno a slaboproudu – ideálně v oblasti strojírenství, mechanizace
  • Praktickou znalost programování PLC – výhodou
  • Vyhlášku 50/78 §5 a vyšší
  • Schopnost čtení technické dokumentace i v AJ
  • ŘP sk. B
  • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • Znalost PC na uživatelské úrovni

Nabízíme:

  • Samostatnou práci na HPP (nebo dohodou) ve stabilní společnosti s více jak dvacetiletou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + prémie dle výkonů)
  • Notebook, mobilní telefon
  • K dispozici služební vůz – pro pracovní účely
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Diety
  • Pohyblivá pracovní doba – dle domluvy
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Koncoroční odměny dle zisků firmy
  • V případě zájmu firmou hrazené vzdělávání (jazyky, odborné školení)
  • Možnost nástupu: ihned
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3746284  Posting date: 23.8.2019  The job comes from another website or source.