Obchodní asistent/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsíc20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dopravní společnost, která se specializuje na doručování zásilek do Německa a z Německa, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní asistent/ka.

Náplň práce

  • telefonický průzkum trhu
  • internetový průzkum trhu
  • administrativa, reporting a práce v CRM
  • zpracování a příprava podkladů pro obchodního zástupce
  • spolupráce na přípravě marketingových kampaní
  • účast na meetingu společnosti s obchodním týmem
  • na této pozici se nic neprodává, dělá se výzkum trhu, ale telefonický
  • práce z kanceláře na Praze 8

Profil ideálního kandidáta

  • slušné vystupování
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochota učit se novým postupům
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • zkušenosti s průzkumem trhu či telesales výhodou
  • znalost práce na PC
  • pozice není vhodná pro kandidáty, kteří neradi telefonují

Nabízíme

  • práce na HPP, DPP, IČO
  • přátelské pracovní prostředí a stabilní kolektiv
  • zajímavé firemní akce
  • osobností rozvoj
  • 2 dny sickday
  • možný nástup ihned
  • místo výkonu práce: Praha 8 – Dolní Chabry

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3751293  Posting date: 30.8.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 20 000 - 30 000 Kč/měsíc20000 Kč/měsíc