Obsluha CNC centra - frézka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která má více než 25 let zkušeností s výrobou lisovacích forem a výrobou plastových komponentů, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Obsluha CNC centra - frézka

Požadavky

  • SŠ vzdělání strojního zaměření, min. vyučen v oboru
  • Základní znalost programování Heidenhein výhodou
  • Praxe na CNC strojích
  • Základní znalost práce na PC
  • Dobrá orientace v technických výkresech
  • Samostatnost, přesnost, preciznost
  • Ochota pracovat ve 2 - směnném provozu

Náplň práce

  • Obrábění na CNC frézkách v řídicím systému Heidenhein
  • Samostatná obsluha stroje
  • Kusová výroba dílů
  • Seřizování frézovacích strojů a nástrojů na požadované tolerance
  • Práce s technickou dokumentací
  • Měření a kontrola vyrobených dílů
  • Provozní údržba svěřených strojů
  • 2 - směnný provoz

Nabídka

  • Práci na HPP v prosperující firmě
  • Čisté pracovní prostředí v nové, klimatizované hale
  • Odborná školení
  • Velmi dobrý kolektiv
  • Nástupní plat 25 – 35 000 Kč/měsíčně
  • Stravenky
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha – Běchovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3752557  Posting date: 2.9.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc25000 Kč/měsíc