Právník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největšího evropského specialistu na právní ochranu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Právník.

Náplň práce:

  • Aktivní vyřizování případů z různých oblastí práva (náhrada škody, pracovní právo, závazkové právo, sousedské právo atd.) – likvidace pojistných případů
  • Zpracovávaní právního stanoviska a jiných právních dokumentů
  • Poskytování právního servisu klientům po telefonu
  • Uplatňování nároků klientů u jiných subjektů
  • Jednání s externími právními zástupci

Požadujeme:

  • Ukončené magisterské studium na VŠ, obor právo
  • Znalost NJ velkou výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost práce s výpočetní technikou (MS Office)
  • Velmi dobrou komunikativnost – věcná komunikace, asertivita
  • Být systematický, samostatný a pečlivý

Nabízíme:

  • Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru
  • Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
  • Kvalitní systém vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity a motivační programy, prémie závislé na výsledcích společnosti
  • Moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě Prahy
  • Zaměstnanecké benefity: prémie, dovolená navíc, Sick-days, firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, stravenky, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby, a další benefity
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3772609  Posting date: 26.9.2019  The job comes from another website or source.