Tajemnice/Tajemník redakce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, redakci, která vydává nejlepší strojírenský titul v České republice, hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Tajemnice/Tajemník redakce.

Náplň práce:

  • podpora chodu redakce společnosti
  • příjem a zpracování podkladů k výrobě inzerce do tištěného časopisu
  • administrace firemního webu, jeho kontrola funkčnosti a aktuálnosti
  • zadávání bannerů
  • fakturace tištěné i online inzerce
  • zajišťování mediální spolupráce a partnerství
  • podpora předplatného
  • organizace účasti na veletrzích

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • příjemné vystupování, schopnost týmové spolupráce
  • spolehlivost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
  • znalost němčiny a/nebo angličtiny na komunikační úrovni (oba jazyky výhodou) – zejména e-mailová komunikace
  • znalost práce na PC včetně MS Office
  • pracovní zkušenosti s obdobnou agendou výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v renomovaném vydavatelství technických titulů
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní telefon a notebook
  • pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování
  • možnost příležitostné práce z domova
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • kanceláře v Praze 10 (výborná dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3830867  Posting date: 12.12.2019  The job comes from another website or source.