C++ vývojář - embedded software

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která má za sebou více než sedmdesátiletou historii a je i dnes, poměrně unikátně, stále rodinným podnikem a působí na českém trhu již 25 let, hledáme vhodného kandidáta do oddělení vývoje elektroniky, které se zabývá produkty pro RF řízení inteligentních střešních oken, na pracovní pozici C++ vývojář - embedded software

Náplň práce:

  • Vývoj embedded softwarových aplikací v jazyce C++
  • Vývoj a spouštění unit testů
  • Tvorba vývojové dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru elektronika, informatika nebo automatizace
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost programování v C++
  • Schopnost týmové práce
  • Min. všeobecná znalost jednočipových mikrokontrolérů a elektronických obvodů
  • Znalost UML výhodou
  • Znalost programování v Pythonu výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavou a motivující práci s moderními technologiemi v příjemném a dynamickém prostředí mezinárodní společnosti
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, notebook, mobilní telefon, stravenky
  • Technické i soft-skills vzdělávání
  • Profesní růst
  • Občasné pracovní cesty do Dánska
  • Místo výkonu práce Brno

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3840519  Posting date: 6.1.2020  The job comes from another website or source.