Linux Administrátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou kreativní společnost zabývající se profesionálně webdesignem, webhostingem a internetovým marketingem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Linux Administrátor.

Náplň práce

  • správa fyzických i virtualizovaných webhostingových serverů a dohled nad jejich provozem
  • spolupráce a pomoc od zkušených senior administrátorů
  • řešení požadavků klientů (úpravy konfigurací, práce s logy, pomoc při optimalizaci provozu aplikací, bezpečnost provozu..)
  • instalace a konfigurace serverů vč. HW strojů, provádění úkonů v datových centrech
  • možnost zapojení se do vývoje nástrojů a nových služeb

Co potřebujeme

  • dobrou znalost Linuxu, ideálně zkušenosti s distribucí Debian
  • znalost Apache, PHP, MySQL, postfix
  • orientaci v oblasti síťových aplikací, systémů a protokolů, zkušenost s konfigurací firewallu
  • výhodou znalost Ruby, programování v Shellu, základy PHP a dalších jazyků
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost a právní a morální bezúhonnost
  • komunikativnost a vstřícný přístup ke klientům

Oceníme

  • předchozí praxe z oboru webhostingu
  • (pozice je však vhodná i pro juniory, pokud se chcete webhostingu dlouhodobě věnovat)

Nabízíme

  • práce na HPP
  • plat 50 tis. + benefity
  • pracovní doba flexibilní, 40 hodin týdně
  • (pracujeme 3 týdny PO-PA 7-15/16-23 + 1 týden homeoffice pohotovost a víkendová služba)
  • zázemí stabilní firmy a možnost mnoho se naučit (povede Vás senior-administrátor)
  • prostor pro osobní i profesní růst a seberealizaci
  • neformální prostředí a prima kolektiv
  • Místo pracoviště: Praha 3 Žižkov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3841801  Posting date: 7.1.2020  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 40 000 - 60 000 Kč/měsíc40000 Kč/měsíc