Regionální ředitel/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a distribucí biologicky aktivních doplňků stravy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Regionální ředitel/ka.

Náplň práce:

  • Samostatné vedení regionální kanceláře a menšího týmu
  • Zajištění všech provozních procesů a klientského servisu
  • Podpora distributorské sítě
  • Rozvoj společnosti v regionu

Požadujeme:

  • Vzdělání: VŠ, min. na úrovni Bc.
  • Praxe: (na pozici, nebo v oboru) zkušenost s vedením pobočky výhodou, orientace v oblasti zdravého životního stylu výhodou, znalost MLM výhodou
  • Jazyky: čeština rodilý mluvčí, angličtina na kvalitní úrovni, ruština na úrovni B1
  • Specifikace/dovednosti/charakter: příjemné vystupování a pozitivní přístup, schopnost zaujmout a vést, výborné komunikační schopnosti, silná orientace na klienta.

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Benefity: mobilní telefon, PC, zaměstnanecké slevy, účast na zahraničních konferencích, zahraniční teambuildingy, flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Praha, Vinohrady

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3850935  Posting date: 17.1.2020  The job comes from another website or source.