Dispečer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů včetně financování celého systému, hledáme vhodného kandidáta na pozici Dispečer.

Náplň práce:

  • Úzká spolupráce s dodavateli dopravních služeb
  • Koordinace přepravy materiálu a sběrných nádob (komunikace se sběrnými místy – telefonické a online dotazy, evidence přepravy, objednávání, zajištění přesunů dle pokynů)
  • Zabezpečení administrativní podpory provozního oddělení a oddělení sběrné sítě (příprava a evidence smluv, správa objednávek, vyřizování telefonních hovorů, podklady pro fakturaci, tvorba objednávek, kontrola a úprava dat v našem informačním systému, reporting, kontrola fakturace)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, příp. absolvent/ka VŠ technického nebo obchodního směru
  • Zkušenost s prací dispečera nebo z obdobné pozice
  • Pečlivá a spolehlivá osobnost s tahem na branku, co dokáže pracovat i samostatně
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Kamarádíte se s MS Office, znalost Excel na pokročilé úrovní výhodou
  • Aktivní řidič/ka - výhodou
  • Jste připraven/a překonávat překážky, které s sebou občas práce s lidmi v dynamicky se rozvíjející společnosti přináší
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni (zejména písemná komunikace)

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Motivující mzdové ohodnocení (fixní a variabilní složka mzdy)
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek do cafeterie - Benefit plus, Multisport karta a další nefinanční výhody, jako je možnost sickday, flexibilní pracovní doba - začátek a konec dne, k dispozici je čaj/káva, zaměstnanecké permanentky na kulturu a sport apod.)
  • Práci s vysokou mírou samostatnosti
  • Pozice je vhodná pro rozšíření kariéry v oblasti logistiky - možnost profesního růstu
  • Přátelský a pohodový kolektiv pozitivně naladěných, mladě smýšlejících lidí, jakož i zázemí a jistotu moderní, úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3869347  Posting date: 12.2.2020  The job comes from another website or source.