Pracovník podpory – helpdesk – satelitních služeb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s největším portfoliem služeb v oblasti satelitní komunikace v ČR, hledáme nového kolegu na pozici Pracovník podpory – helpdesk – satelitních služeb.

Hledáme technicky založeného člověka, který se dokáže rozhodovat samostatně.

Náplň práce:

  • Dohled na provozuschopností satelitních systémů
  • Poskytování technické podpory zákazníkům

Výsledkem Vaší práce bude funkční satelitní spojení mezi zákazníkem a poskytovatelem řešení.

Požadujeme:

  • Vzdělání (elektro)technického směru nebo předchozí praxe v Armádě ČR výhodou
  • Zkušenosti s prací technické podpory velkou výhodou (nikoliv podmínkou)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického jazyka (zejména e-mailová komunikace)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost a důslednost při plnění povinností
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Řádné zaškolení a podpora zkušených kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat, 14. plat na základě výsledků hospodaření společnosti
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění 2 000 Kč/měsíc
  • Stravenky v hodnotě 123 Kč
  • Příspěvek na MHD
  • Nástup možný ihned/ dle domluvy
  • Pracoviště: Praha 1 - Petřín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3883057  Posting date: 2.3.2020  The job comes from another website or source.