Lead Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ryze českou společnost, která už téměř 20 let vyvíjí špičkové online systémy a stará se o stovky českých i mezinárodních klientů, hledáme vhodného kandidáta na pozici LEAD DEVELOPERA.

Náplň práce:

  • Vybudování svého vývojového týmu
  • Možnost zvolit si vlastní technologie, frameworky a programovací jazyky, ve kterých budete se svým týmem pracovat (nyní používáme převážně PHP)
  • Kontrola nad vývojem zakázkových prací u klientů
  • Určování, kterým směrem se budou vyvíjet firemní klíčové produkty

Požadujeme:

  • Dobrá orientace v PHP (nejméně ve vlastnostech verze 7.2. a 7.4. - včetně OOP, anonymních funkcí)
  • Znalost JavaScriptu (AJAX, jQuery)
  • Předchozí praxe s integrací informačních systémů (XML přenosy, XML-RPC, SOAP) – velkou výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Dobré komunikativní dovednosti

Nabízíme:

  • Práci na HPP, IČO
  • Nástup možný ihned, případně dohodou
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní telefon a služební automobil pro soukromé účely
  • Možnost flexibilní pracovní doby, home office, sickdays
  • Možnost příspěvku na životní pojištění a spoření
  • Vzdělávání – široká škála odborných školení, výuka anglického jazyka
  • Firemní akce
  • Lokalita místa výkonu práce: Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3891304  Posting date: 12.3.2020  The job comes from another website or source.